תמונה פייסבוק לבלוג 1

"מה? פייסבוק עוד עובד?" אם היה לנו שקל על כל פעם שמישהו הספיד את פייסבוק ו"הסביר" לנו שהפרסום הממומן בפייסבוק כבר לא עובד, אז היו לנו היום…. הרבה שקלים.

עם 3 מיליארד משתמשים פעילים ברחבי העולם, ושטחי פרסום הרבה מעבר לאפליקציה הספציפית של פייסבוק, כמעט לכל עסק, שיווק ממומן בפייסבוק הוא הבסיס של השיווק הדיגיטלי.

כבעלי עסקים אנחנו רוצים להצליח להגיע קהל כמה שיותר גדול, בכמה שפחות תקציב, ולהישאר לו מול העיניים כמה שיותר זמן.

זה נכון שאין 100%, אבל אם יש פלטפורמה אחת שנותנת מענה רחב, שמתאים כמעט לכולם, בהשקעה קטנה יחסית ועם תוצאות מיידיות, מוכחות, ובאופן יחסי- יציבות.

מדובר על פרסום ממומן בפייסבוק. השועל הותיק של השיווק הדיגיטלי עדיין רלוונטי, וכדאי לכם ליהיות שם, הנה כמה סיבות מדוע אסור לכם להתעלם מפייסבוק.

הלקוחות שלכם שם

לא צריך להיות חכם במיוחד כדי לדעת שהלקוחות שלכם בפייסבוק, כי… כולם בפייסבוק. מי שמספר ש"רק הזקנים שם" שיספר…

לפייסבוק בסיס משתמשים פעילים יותר גדול מהאוכלוסיה של כל אירופה. שלוש אירופות למען האמת. והדרך להגיע אליהם? עם שיווק ממומן?

"רגע, זה לא כמו למצוא מחט בערימת שחת?" שאלה טובה, אבל הפרסום הממומן בפייסבוק עושה לנו את זה קל, ומאפשר לנו למצוא את הקהל המדויק בקלות, תכף נדבר גם על זה.

פרסום בפייסבוק מאפשר לנו למצוא את מי שאנחנו באמת צריכים

כמפרסמים, מערכת הקידום הממומן של פייסבוק נותנת לנו אפשרות יוצאת דופן, להראות את הפרסום שלנו רק, או בעיקר, למי שאנחנו רוצים, כלומר למי שהמוצר מעניין אותו.

באמצעות סוגים שונים של קמפיינים וסדרות מודעות, רמת הדיוק של האנשים שרואים את המודעה בפייסבוק עשתה מהפכה בעולם השיווק הדיגיטלי והיא מאפשרת לעסקים לפרסם באופן ממוקד למי שהכי כדאי שיראה את הפרסומת.

החלוקה יכולה להיות לפי תחומי עניין, גיל, מגדר, שפה, מיקום גיאוגרפי ואפילו לפי רשימות מוכנות מראש שאנחנו יכולים להזין למערכת.

זה אמנם לא קורה "במכה ראשונה" אבל ככל שמשקיעים וחופרים עמוק יותר באפשרויות המיקוד של פייסבוק בקמפיין הממומן מגיעים ליותר ויותר אנשים שהסבירות שלהם לרכוש את המוצרים והשירותים שלכם גבוהה במיוחד.

פרסום ממומן בפייסבוק ככלי לשיפור תנועה אורגנית

אם יש לכם אתר אינטרנט, ואתם רוצים לפתח אותו כעמוד תווך מרכזי של הנכסים הדיגיטליים שלכם, אתם רוצים שיגיעו אליו גולשים באופן קבוע ובכמויות גדולות. אבל… איך גורמים להם להגיע לאתר שלכם?

פייסבוק נותנת פה פיתרון לבעיה שהרבה מאד עסקים שנכנסים לדיגיטל מתמודדים איתה– טראפיק.

מכיוון שכל כך הרבה משתמשים נמצאים בפייסבוק כל כך הרבה זמן, אנחנו מבינים שהטראפיק כבר שם, ורק צריך לכוון אותו למקום הרצוי, נניח, האתר שלנו.

פייסבוק תעשה זאת בשמחה, כמובן תמורת התשלום המתאים. האם זה כדאי? פרסום בפייסבוק שמפנה לדף מסוים באתר שלכם מוביל לרווח כפול, גם חשיפה של גולשים ישירות למוצר, וגם הגדלת התנועה באתר שמביא ליותר תנועה אורגנית. אז כמובן שזה כדאי.

פרסום בפייסבוק מאפשר מעקב ביצועים מדויק

נניח וקיבלתם מתנה של החיים: שלט באיילון ליום שלם – חינם.

אתם כבר הרבה זמן רוצים שלט באיילון, זה חתיכת בוסט לאגו, אבל אתם לא ידעתם האם זה גם משתלם, ועכשיו קיבלתם הזדמנות לבדוק.

תליתם שלט באיילון ו… אין לכם מושג אם הוא עבד או לא. השלט לא מספר לכם כמה אנשים ראו אותו, כמה טרחו לקרוא, כמה התקשרו בעקבות השלט, אם עדיף שלט כזה או אחר. כלום.

מי מספר לכם את כל הנתונים האלה? הפרסום הממומן של פייסבוק!

רמת הנתונים בזמן אמת היא פשוט מהפכה – כל קליק, כל ליד, כל צפייה, כל לייק, כל תגובה – הכל מתועד, ומאפשר לכם לעשות הערכת כדאיות ברזולוציה מאד גבוהה ועם נתונים בזמן אמת האם הקמפיין הממומן שלכם משתלם וכמה.

עוד לא התחלתם קמפיין ממומן בפיסבוק? למה אתם מחכים.

אנחנו ממליצים לכם להתעלם רגע מדעות קדומות, שמועות וטרנדים ולהסתכל על תוצאות. הפרסום הממומן בפייסבוק עדיין יעיל, פשוט ליישום, מגיע לקהלים רחבים ומדויקים, מדיד בצורה טובה מאד, בעל אפשרויות אינסופיות לאופטימיזציה ומאפשר מעקב בזמן אמת אחרי כל פרמטר.

האם יש פלטפורמות אחרות? יש. האם יכול להיות שתקבלו שם בסופו של דבר תוצאות אפילו טובות יותר? יכול להיות. האם יש קמפיינים בפייסבוק שלא מצליחים? יש כל יום.

ובכל זאת. אחרי טפול באלפי לקוחות, ואחרי שראינו את פייסבוק משתנה ומתעדכנת במשך יותר מעשור, וכמו שאמרנו בהתחלה, אחרי ששמענו שוב ושוב איך אנשים חושבים שפייסבוק כבר לא יעילה ואז אוכלים את הכובע, אנחנו יכולים לומר בביטחון די גדול, שפייסבוק היא אחד משני המקומות הראשונים בהם כל עסק צריך לפרסם.

ואם כבר מפרסמים – אז רק עם המומחים בתחום של פרסום בפייסבוק לעסקים.

פנו עוד היום לדוד וטין בע"מ, קבלו אסטרטג שיתכנן עבור העסק שלכם את דרך הפעולה הנכונה ביותר – וצאו לדרך עם פרסום ממומן בפייסבוק שיביא לכם תוצאות מעולות ומהר.

אהבתם? שתפו!

השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר