השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר

ציון 5 בדירוג ממליצים בגוגל ופייסבוק

תכני הוידאו הולכים וכובשים את הרשת. באורגני, בממומן, ברשתות החברתיות ובערוצי השיווק השונים.

סרטוני אנימציה הם כלי נהדר להעברת המסר שלכם בצורה ברורה, ובלי שתצטרכו לעמוד בעצמכם מול המצלמה.

מה זה בעצם סרטוני אנימציה?

סרטוני אנימציה לעסק הם סרטונים הבנויים מאנימציית מחשב בטכניקות שונות ומסוגלים להעביר כל מסר החל מהסברים על מערכות מורכבות ועד מבצעים והנחות.

ישנן טכניקות שונות לסרטוני אנימציה, מסרטונים בסגנון "לוח וגיר" בהם רואים את האנימציה מצוירת תוך כדי הסרטון ועד אנימציית תלת ממד כמו בסרטים.

את סגנון הסרטון נבחר לפי המסר, סוג העסק, הקהל שאנחנו פונים אליו ועוד. היתרונות הגדולים של סרטוני אנימציה הוא שהם "ירוקי עד" כלומר אפשר להשתמש בהם לתקופה כמעט בלתי מוגבלת, וכמובן – אתם לא צריכים להופיע מול מצלמה ואפילו לא לתרום את קולכם.

סרטוני אנימציה עם דוד וטין בע"מ

בבסיס של סרטוני אנימציה לעסק עומדת יכולת העברת המסרים והיצירתיות. בדיוק הדברים שאנחנו כל כך טובים בהם.

לאיזה עסקים זה מתאים?

כל עסק שמתכוון להשקיע בנוכחות דיגיטלית ברשתות החברתיות ורוצה להיות מוכר על ידי קהל כמה שיותר גדול. סרטוני אנימציה מתאימים גם לשימוש בקמפיין ממומן.

מה צריך בשביל להתחיל?

התשתית הדרושה תלויה במטרת הסרטון, אך בכל מקרה מדובר בפעולות פשוטות ואנחנו נטפל עבורכם בכל.

איזה תוצאות אנחנו מצפים לקבל?

סרטון עם מסר חד ומדויק, תנועה אורגנית, חיזוק המותג וסגירת עסקאות שפתאום נהיית הרבה יותר קלה.

דוגמאות מהשטח – ככה נראים סרטוני אנימציה

השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר

לקוחות ממליצים

נגן וידאו
קאבר מחלבות גד
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

אי אפשר להתחיל לדבר על דוד וטין בע"מ

בלי לדבר על האיש שמאחורי הסוכנות המרשימה הזו – דוד וטין.

דוד חי את עולם הדיגיטל והשיווק יותר מ-20 שנה, כבר הצליח להטביע את חותמו עם לא מעט הישגים, החל מאפליקציה מצליחה והקמת סטארטאפים, גיוסי כספים, מהלכי שיווק פורצי דרך, ועד פרסים ותארים כמו פרס "אלבום הזהב לשיווק דיגיטלי" – 2Comma Club הבינלאומי (על הכנסה של מעל 1,000,000$ ממשפך אחד), הבחירה ל-1 ממומחי השיווק העולמיים בתכנית המנטורים של גוגל, הבחירה ל-10 משפיעני העתיד מטעם דה מרקר, ול- 30 המצליחנים עד גיל 30 של מאקו וסיקור רחב של הופעות מומחה בתוכניות הטלוויזיה השונות. בנוסף, לדוד יש מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

היתרון שדוד מביא עם הידע והניסיון הוא גם המעורבות שלו באסטרטגיה השיווקית שבונים בסוכנות לכל אחד מהעסקים שעובדים איתם! בנוסף לזה הרוח בחברה היא צעירה, תוססת, אפשר לומר שאפילו קצת משוגעת! יעידו על כך הלקוחות שמצאו את עצמם שוברים רהיטים, שופכים על עצמם פופקורן או מלכלכים את החולצה החגיגית שלהם בכמויות של קטשופ, הכל מול עדשת המצלמה, הכל בשביל הקמפיינים הממירים והרעיונות המטורפים שבאים אליהם מצוות דוד וטין.

דוד פיתח מודל עבודה ייחודי! הוא לא מוכר חבילות תלויות זמן, אלא מאפשר ללקוחות את השליטה האם להמשיך עם הסוכנות מידי חודש בחודשו, מה שמחייב את סוכנות להיות תמיד עם האצבע על הדופק, ולספק תוצאות במהירות! אחד הדברים שעושים את דוד וטין בע"מ לסוכנות שיווק יוצאת דופן היא ההבנה שהצלחה של הלקוח היא בעצם ההצלחה שלהם, וכדי שהשיווק יצליח, חובה לדאוג גם לצד של המכירות.

עסקים שהגיעו "רק" בשביל שיווק, מקבלים בנוסף ללידים גם הכוונה והדרכה בנושא מכירות, אסטרטגיית מוצרים, תסריטי שיחה, ייעוץ עסקי ועוד.

ההתנהלות המקצועית מאחורי הקלעים של הסוכנות מזכירה יותר חברת היי טק או קרן השקעות מאשר סוכנת שיווק. ההסתמכות על נתוני עבר, על סטטיסטיקות מתקדמות, על טרנדים ובכלל – על נתונים, מובילה את רוב ההחלטות מאחורי האסטרטגיה והקמפיינים.
הדבר מתאפשר בעיקר בזכות מאגר המידע העצום שמחזיקים בסוכנות אחרי עבודה עם אלפי לקוחות.

וכמובן שאחד הבונוסים המשמעותיים ביותר בעבודה עם דוד וטין בע"מ היא מערכת ניהול הלקוחות המתקדמת שדוד פיתח! מדובר במערכת המאפשרת לבעלי העסקים לקבל את הלידים במהירות ישירות לוואטסאפ כדי שיוכלו לסגור את הלידים כמה שיותר מהר.

כפי שנראה ב:

דוד וטין בדיגיטל

דוד וטין יזם שיווק ומשפיען רשת מהמובילים בישראל בתחום המדיה והדיגיטל עם מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

דוד נבחר לאחד מ10 משפיעני העתיד על פי דה מרקר, לאחד מ-30 מומחי השיווק העולמים של גוגל ו30 המצליחנים עד גיל 30 ע"פ מאקו, עם עשרות כתבות ברשת והטלויזיה ועם הפוסטים הכי וויראלי ב"סטטוסים מצייצים״ וברשת.