השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר

ציון 5 בדירוג ממליצים בגוגל ופייסבוק

מוניטין לוקח שנים לבנות, ומעט מאד זמן להרוס…

אם המוניטין הדיגיטלי שלכם לא תואם את המוניטין האמיתי שלכם, אתם צריכים ניהול ושיקום של המוניטין הדיגיטלי!

מה זה בעצם מוניטין דיגיטלי?

מוניטין דיגיטלי הוא בעצם המידע והרושם (וגם הקישורים לתוכן) שמקבלים ברגע שמחפשים אתכם או את העסק שלכם ברשת.

בעלי עסקים רבים מגלים כי בגלל בעיות נקודתיות כמו אי הבנה, ביקורת שלילית ולפעמים טעות, המוניטין הדיגיטלי שלהם נפגע, ומי שמחפש אותם ברשת מקבל תמונה שונה מאד מהמציאות.

יש לכך שלל סיבות, החל מהטבע האנושי ועד אלגוריתם החיפוש של גוגל (שמנסה תמיד להבין את הטבע האנושי…) אבל השורה התחתונה היא תמיד אותו הדבר – אתם עובדים שנים כדי לתת מוצר טוב, שירות טוב, יחס אדיב, שקיפות ואמינות, ומגלים שהרשת חושבת עליכם דברים אחרים לגמרי, שבמקרה הטוב הם לא מייצגים, ובמקרה הרע הם פשוט לא נכונים.

החדשות הטובות. יש מה לעשות, ואפשר לשקם מוניטין דיגיטלי.

שיקום ובניית מוניטין דיגיטלי עם דוד וטין בע"מ

כשנמצאים ברשת בכל מקום, בחשיפה כל כך גבוהה למשך כל כך הרבה שנים, קשה מאד להפתיע אותנו, גם אם המצב נראה לכם אבוד.

לאיזה עסקים זה מתאים?

לעסק שנתקל בפער בין מה שרשום עליו ברשת לבין המציאות.

מה צריך בשביל להתחיל?

רק לדבר איתנו.

איזה תוצאות אנחנו מצפים לקבל?

שהעסק שלכם ברשת שוב ייתן תוצאות חיוביות…

דוגמאות מהשטח – ככה נראה מוניטין דיגיטלי

השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר

לקוחות ממליצים

נגן וידאו
קאבר מחלבות גד
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

אי אפשר להתחיל לדבר על דוד וטין בע"מ

בלי לדבר על האיש שמאחורי הסוכנות המרשימה הזו – דוד וטין.

דוד חי את עולם הדיגיטל והשיווק יותר מ-20 שנה, כבר הצליח להטביע את חותמו עם לא מעט הישגים, החל מאפליקציה מצליחה והקמת סטארטאפים, גיוסי כספים, מהלכי שיווק פורצי דרך, ועד פרסים ותארים כמו פרס "אלבום הזהב לשיווק דיגיטלי" – 2Comma Club הבינלאומי (על הכנסה של מעל 1,000,000$ ממשפך אחד), הבחירה ל-1 ממומחי השיווק העולמיים בתכנית המנטורים של גוגל, הבחירה ל-10 משפיעני העתיד מטעם דה מרקר, ול- 30 המצליחנים עד גיל 30 של מאקו וסיקור רחב של הופעות מומחה בתוכניות הטלוויזיה השונות. בנוסף, לדוד יש מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

היתרון שדוד מביא עם הידע והניסיון הוא גם המעורבות שלו באסטרטגיה השיווקית שבונים בסוכנות לכל אחד מהעסקים שעובדים איתם! בנוסף לזה הרוח בחברה היא צעירה, תוססת, אפשר לומר שאפילו קצת משוגעת! יעידו על כך הלקוחות שמצאו את עצמם שוברים רהיטים, שופכים על עצמם פופקורן או מלכלכים את החולצה החגיגית שלהם בכמויות של קטשופ, הכל מול עדשת המצלמה, הכל בשביל הקמפיינים הממירים והרעיונות המטורפים שבאים אליהם מצוות דוד וטין.

דוד פיתח מודל עבודה ייחודי! הוא לא מוכר חבילות תלויות זמן, אלא מאפשר ללקוחות את השליטה האם להמשיך עם הסוכנות מידי חודש בחודשו, מה שמחייב את סוכנות להיות תמיד עם האצבע על הדופק, ולספק תוצאות במהירות! אחד הדברים שעושים את דוד וטין בע"מ לסוכנות שיווק יוצאת דופן היא ההבנה שהצלחה של הלקוח היא בעצם ההצלחה שלהם, וכדי שהשיווק יצליח, חובה לדאוג גם לצד של המכירות.

עסקים שהגיעו "רק" בשביל שיווק, מקבלים בנוסף ללידים גם הכוונה והדרכה בנושא מכירות, אסטרטגיית מוצרים, תסריטי שיחה, ייעוץ עסקי ועוד.

ההתנהלות המקצועית מאחורי הקלעים של הסוכנות מזכירה יותר חברת היי טק או קרן השקעות מאשר סוכנת שיווק. ההסתמכות על נתוני עבר, על סטטיסטיקות מתקדמות, על טרנדים ובכלל – על נתונים, מובילה את רוב ההחלטות מאחורי האסטרטגיה והקמפיינים.
הדבר מתאפשר בעיקר בזכות מאגר המידע העצום שמחזיקים בסוכנות אחרי עבודה עם אלפי לקוחות.

וכמובן שאחד הבונוסים המשמעותיים ביותר בעבודה עם דוד וטין בע"מ היא מערכת ניהול הלקוחות המתקדמת שדוד פיתח! מדובר במערכת המאפשרת לבעלי העסקים לקבל את הלידים במהירות ישירות לוואטסאפ כדי שיוכלו לסגור את הלידים כמה שיותר מהר.

כפי שנראה ב:

דוד וטין בדיגיטל

דוד וטין יזם שיווק ומשפיען רשת מהמובילים בישראל בתחום המדיה והדיגיטל עם מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

דוד נבחר לאחד מ10 משפיעני העתיד על פי דה מרקר, לאחד מ-30 מומחי השיווק העולמים של גוגל ו30 המצליחנים עד גיל 30 ע"פ מאקו, עם עשרות כתבות ברשת והטלויזיה ועם הפוסטים הכי וויראלי ב"סטטוסים מצייצים״ וברשת.