השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר

ציון 5 בדירוג ממליצים בגוגל ופייסבוק

כדי ליצור נוכחות ברשתות החברתיות, נוכחות שגם תביא לכם תוצאות לעסק, אתם חייבים לשמור על רמה גבוהה בשני המרכיבים החשובים של הרשתות החברתיות – כתיבה ועיצוב.

מה זה בעצם כתיבה ועיצוב פוסטים וסטוריז?

עבור בעלי עסקים, הרשתות החברתיות הפכו להיות זירה מקצועית שאם רוצים להישאר בה בטופ. אתם חייבים להשקיע ולשמור על רמה גבוהה ממש כמו התחום המקצועי של העסק שלכם. אבל איך שומרים על רמה גבוהה? על ידי הקפדה על שני הפרמטרים מהם מורכבים הפוסטים ברשתות – כתיבה ועיצוב.

העיצוב הוא זה שתופס את העין, גורם למשתמשים להפסיק לגלול לשבריר שנייה ולנסות להבין על מה מדובר. הכתיבה היא זו שאמורה לשאוב אותו פנימה, להעביר את המסרים במדויק ולגרום לו להמשיך לשלב הבא בתהליך.

זה מקצוע. כדי לקבל בו תוצאות – צריך לעבוד עם מקצוענים.

כתיבה ועיצוב פוסטים וסטוריז עם דוד וטין בע"מ

רוצים להתרשם מהכתיבה ועיצוב פוסטים וסטוריז שלנו? בקרו בכל רשת חברתית, מצאו את דוד וטין בע"מ ותתחילו לעקוב…

אתם רוצים שאת הכתיבה ועיצוב פוסטים וסטוריז עבורכם יעשה מי שחי רשתות חברתיות, מאמין בהן, יודע לקבל מהן תוצאות ומשקיע ברשתות החברתיות בעצמו. בדיוק מה שקורה אצלנו.

לאיזה עסקים זה מתאים?

עסקים שהקהל שלהם נמצא ברשתות החברתיות, שזה בעצם… כולם!

מה צריך בשביל להתחיל?

גם אם אין לכם תשתית בכלל ברשתות החברתיות – אנחנו נקים לכם הכל מאפס.

איזה תוצאות אנחנו מצפים לקבל?

תגובות, לייקים ושיתופים זה נחמד, אבל התוצאה שאנחנו מכוונים אליה היא לידים שהופכים ללקוחות. עם כתיבה ועיצוב פוסטים וסטוריז בצורה איכותית וברמה גבוהה, הרשתות החברתיות יוכלו לספק לכם לידים באופן שוטף.

דוגמאות מהשטח – ככה נראית כתיבה ועיצוב פוסטים וסטוריז

השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר

לקוחות ממליצים

נגן וידאו
קאבר מחלבות גד
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

אי אפשר להתחיל לדבר על דוד וטין בע"מ

בלי לדבר על האיש שמאחורי הסוכנות המרשימה הזו – דוד וטין.

דוד חי את עולם הדיגיטל והשיווק יותר מ-20 שנה, כבר הצליח להטביע את חותמו עם לא מעט הישגים, החל מאפליקציה מצליחה והקמת סטארטאפים, גיוסי כספים, מהלכי שיווק פורצי דרך, ועד פרסים ותארים כמו פרס "אלבום הזהב לשיווק דיגיטלי" – 2Comma Club הבינלאומי (על הכנסה של מעל 1,000,000$ ממשפך אחד), הבחירה ל-1 ממומחי השיווק העולמיים בתכנית המנטורים של גוגל, הבחירה ל-10 משפיעני העתיד מטעם דה מרקר, ול- 30 המצליחנים עד גיל 30 של מאקו וסיקור רחב של הופעות מומחה בתוכניות הטלוויזיה השונות. בנוסף, לדוד יש מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

היתרון שדוד מביא עם הידע והניסיון הוא גם המעורבות שלו באסטרטגיה השיווקית שבונים בסוכנות לכל אחד מהעסקים שעובדים איתם! בנוסף לזה הרוח בחברה היא צעירה, תוססת, אפשר לומר שאפילו קצת משוגעת! יעידו על כך הלקוחות שמצאו את עצמם שוברים רהיטים, שופכים על עצמם פופקורן או מלכלכים את החולצה החגיגית שלהם בכמויות של קטשופ, הכל מול עדשת המצלמה, הכל בשביל הקמפיינים הממירים והרעיונות המטורפים שבאים אליהם מצוות דוד וטין.

דוד פיתח מודל עבודה ייחודי! הוא לא מוכר חבילות תלויות זמן, אלא מאפשר ללקוחות את השליטה האם להמשיך עם הסוכנות מידי חודש בחודשו, מה שמחייב את סוכנות להיות תמיד עם האצבע על הדופק, ולספק תוצאות במהירות! אחד הדברים שעושים את דוד וטין בע"מ לסוכנות שיווק יוצאת דופן היא ההבנה שהצלחה של הלקוח היא בעצם ההצלחה שלהם, וכדי שהשיווק יצליח, חובה לדאוג גם לצד של המכירות.

עסקים שהגיעו "רק" בשביל שיווק, מקבלים בנוסף ללידים גם הכוונה והדרכה בנושא מכירות, אסטרטגיית מוצרים, תסריטי שיחה, ייעוץ עסקי ועוד.

ההתנהלות המקצועית מאחורי הקלעים של הסוכנות מזכירה יותר חברת היי טק או קרן השקעות מאשר סוכנת שיווק. ההסתמכות על נתוני עבר, על סטטיסטיקות מתקדמות, על טרנדים ובכלל – על נתונים, מובילה את רוב ההחלטות מאחורי האסטרטגיה והקמפיינים.
הדבר מתאפשר בעיקר בזכות מאגר המידע העצום שמחזיקים בסוכנות אחרי עבודה עם אלפי לקוחות.

וכמובן שאחד הבונוסים המשמעותיים ביותר בעבודה עם דוד וטין בע"מ היא מערכת ניהול הלקוחות המתקדמת שדוד פיתח! מדובר במערכת המאפשרת לבעלי העסקים לקבל את הלידים במהירות ישירות לוואטסאפ כדי שיוכלו לסגור את הלידים כמה שיותר מהר.

כפי שנראה ב:

דוד וטין בדיגיטל

דוד וטין יזם שיווק ומשפיען רשת מהמובילים בישראל בתחום המדיה והדיגיטל עם מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

דוד נבחר לאחד מ10 משפיעני העתיד על פי דה מרקר, לאחד מ-30 מומחי השיווק העולמים של גוגל ו30 המצליחנים עד גיל 30 ע"פ מאקו, עם עשרות כתבות ברשת והטלויזיה ועם הפוסטים הכי וויראלי ב"סטטוסים מצייצים״ וברשת.