השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר

ציון 5 בדירוג ממליצים בגוגל ופייסבוק

הכירו את הסלבס החדשים – כוכבי הרשת, או בשמם המעוברת – משפיענים. אם מצאתם את עצמכם אומרים "אם רק הייתה לי החשיפה הזו הייתי יכול לפרוץ עם העסק" אז אתם צריכים קמפיין משפיענים!

מה זה בעצם קמפיין משפיענים?

משפיענים, עברות של המילה Influencers הם כוכבי רשת, כל רשת, שלהם קהל עוקבים גדול, מעורבות גבוהה בתוכן והשפעה על מאות, אלפי, עשרות אלפי ואף מיליוני אנשים.

איפה המשפיענים האלה נמצאים? בכל מקום, יש יוטיוברים, כוכבות אינסטגרם, חיות פייסבוק, מובילי דעה בטיקטוק. איפה שיש רשת חברתית עם קהל, יש משפיענים.

אנחנו יודעים, אתם כבר רוצים לדעת – מה זה קמפיין משפיענים? איך זה יכול לעזור לכם? אז זה פשוט – חשבו על משפיען רשת, עם מאות אלפי עוקבים, שמספר לכולם שהוא רכש את המוצר או השרות שלכם, מראה גם תמונה או סרטון, וממליץ לעוקבים שלו לעשות את אותו הדבר.

נשמע חלום? אז תתעוררו – ככה עובד העולם. קמפיין משפיענים יכול לתת לכם השפעה גדולה תוך זמן קצר ונקודת פתיחה מצוינת למהלך שיווקי גדול יותר.

קמפיין משפיענים עם דוד וטין בע"מ

התיאוריה יפה אבל… איך מגיעים למשפיענים? איך מסכמים איתם את התנאים? איך יודעים מה לבקש? איך למדוד את התוצאות, לשחזר את ההצלחה? אנחנו עושים את זה כבר כמה שנים, ואנחנו נעשה בדיוק את זה גם בשבילכם.

דוד וטין בעצמו הו משפיען רשת עם מאות אלפי עוקבים, הוא מכיר את עולם המשפיענים מכל הכיוונים, מבפנים כמשפיען, כאיש שיווק וגם כבעל עסק.

לאיזה עסקים זה מתאים?

לעסק שיש לו מוצר או שירות שאפשר להציג ברשת בצורה מעניינת ומזמינה.

מה צריך בשביל להתחיל?

אין תנאי סף. פשוט לדבר איתנו.

איזה תוצאות אנחנו מצפים לקבל?

פניות רבות, בעיקר דרך הרשתות החברתיות, תוך זמן קצר.

ככה נראה קמפיין משפיענים

השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר

לקוחות ממליצים

נגן וידאו
קאבר מחלבות גד
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

אי אפשר להתחיל לדבר על דוד וטין בע"מ

בלי לדבר על האיש שמאחורי הסוכנות המרשימה הזו – דוד וטין.

דוד חי את עולם הדיגיטל והשיווק יותר מ-20 שנה, כבר הצליח להטביע את חותמו עם לא מעט הישגים, החל מאפליקציה מצליחה והקמת סטארטאפים, גיוסי כספים, מהלכי שיווק פורצי דרך, ועד פרסים ותארים כמו פרס "אלבום הזהב לשיווק דיגיטלי" – 2Comma Club הבינלאומי (על הכנסה של מעל 1,000,000$ ממשפך אחד), הבחירה ל-1 ממומחי השיווק העולמיים בתכנית המנטורים של גוגל, הבחירה ל-10 משפיעני העתיד מטעם דה מרקר, ול- 30 המצליחנים עד גיל 30 של מאקו וסיקור רחב של הופעות מומחה בתוכניות הטלוויזיה השונות. בנוסף, לדוד יש מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

היתרון שדוד מביא עם הידע והניסיון הוא גם המעורבות שלו באסטרטגיה השיווקית שבונים בסוכנות לכל אחד מהעסקים שעובדים איתם! בנוסף לזה הרוח בחברה היא צעירה, תוססת, אפשר לומר שאפילו קצת משוגעת! יעידו על כך הלקוחות שמצאו את עצמם שוברים רהיטים, שופכים על עצמם פופקורן או מלכלכים את החולצה החגיגית שלהם בכמויות של קטשופ, הכל מול עדשת המצלמה, הכל בשביל הקמפיינים הממירים והרעיונות המטורפים שבאים אליהם מצוות דוד וטין.

דוד פיתח מודל עבודה ייחודי! הוא לא מוכר חבילות תלויות זמן, אלא מאפשר ללקוחות את השליטה האם להמשיך עם הסוכנות מידי חודש בחודשו, מה שמחייב את סוכנות להיות תמיד עם האצבע על הדופק, ולספק תוצאות במהירות! אחד הדברים שעושים את דוד וטין בע"מ לסוכנות שיווק יוצאת דופן היא ההבנה שהצלחה של הלקוח היא בעצם ההצלחה שלהם, וכדי שהשיווק יצליח, חובה לדאוג גם לצד של המכירות.

עסקים שהגיעו "רק" בשביל שיווק, מקבלים בנוסף ללידים גם הכוונה והדרכה בנושא מכירות, אסטרטגיית מוצרים, תסריטי שיחה, ייעוץ עסקי ועוד.

ההתנהלות המקצועית מאחורי הקלעים של הסוכנות מזכירה יותר חברת היי טק או קרן השקעות מאשר סוכנת שיווק. ההסתמכות על נתוני עבר, על סטטיסטיקות מתקדמות, על טרנדים ובכלל – על נתונים, מובילה את רוב ההחלטות מאחורי האסטרטגיה והקמפיינים.
הדבר מתאפשר בעיקר בזכות מאגר המידע העצום שמחזיקים בסוכנות אחרי עבודה עם אלפי לקוחות.

וכמובן שאחד הבונוסים המשמעותיים ביותר בעבודה עם דוד וטין בע"מ היא מערכת ניהול הלקוחות המתקדמת שדוד פיתח! מדובר במערכת המאפשרת לבעלי העסקים לקבל את הלידים במהירות ישירות לוואטסאפ כדי שיוכלו לסגור את הלידים כמה שיותר מהר.

כפי שנראה ב:

דוד וטין בדיגיטל

דוד וטין יזם שיווק ומשפיען רשת מהמובילים בישראל בתחום המדיה והדיגיטל עם מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

דוד נבחר לאחד מ10 משפיעני העתיד על פי דה מרקר, לאחד מ-30 מומחי השיווק העולמים של גוגל ו30 המצליחנים עד גיל 30 ע"פ מאקו, עם עשרות כתבות ברשת והטלויזיה ועם הפוסטים הכי וויראלי ב"סטטוסים מצייצים״ וברשת.