השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר

ציון 5 בדירוג ממליצים בגוגל ופייסבוק

המפתח בהעלאת אחוזי ההמרה של הלידים ללקוחות, וגם בשימור לקוחות, הוא ניהול נכון של הלידים מרגע שהם נכנסו.

ניהול נכון ומהיר! לשם כך אתם צריכים מערכת CRM שתעשה את העבודה הקשה בשבילכם.

מה זה בעצם מערכת CRM לניהול לידים ולקוחות?

מכירים את טבלת האקסל שאתם ניגשים לעדכן בשורה 327 בעמודה k שלקוח מסוים לא ענה לטלפון וצריך להתקשר אליו שוב מחר ב- 12:00?

במקרה הטוב, אתם יודעים על מה אנחנו מדברים ויודעים שאף אחד לא מסתכל בשורה 327 מחר כדי לזכור להתקשר. במקרה הרע, אפילו אין לכם איפה לרשום את ההערה הזו.

אם זה המצב, אתם צריכים מערכת CRM לניהול לידים ולקוחות. על מה מדובר? CRM זה ראשי תיבות של Customer relationship management, או בעברית – ניהול קשרי לקוחות.

זו מערכת אוטומטית שתעזור לכם להתקשר בזמן לליד כשהוא עוד חם, לחזור אליו בזמן בשביל הפולואפ, ליצור איתו קשר בעיתוי הנכון למכירת המשך וגם להוציא אותו מסבב הטלפונים כשהוא הופך להיות לא רלוונטי.

הכל בצורה אוטומטית מהירה, נוחה ובלי ששום דבר נופל בין הכסאות.

מערכת CRM לניהול לידים ולקוחות עם דוד וטין בע"מ

אנחנו הולכים להזרים לך הרבה לידים לעסק, לבנות את המערכת עבורך בצורה הכי טובה שיש וללמד אותך איך להשתמש בה כדי שהלידים האלה יהפכו ללקוחות באחוזים כמה שיותר גבוהים.

לאיזה עסקים זה מתאים?

לבעלי עסקים שנמאס להם לנהל לידים ולקוחות מטבלאות אקסל או יומני גוגל ומבינים שניהול נכון של הלידים והלקוחות יגדיל את המכירות באופן משמעותי.

מה צריך בשביל להתחיל?

רק רצון טוב. אנחנו כבר נתאים לכם את המערכת הנכונה ונחבר אותה לכל מה שהעסק שלכם צריך…

איזה תוצאות אנחנו מצפים לקבל?

יותר מכירות בפחות עבודה.

דוגמאות מהשטח – ככה נראת מערכת CRM לניהול לידים ולקוחות

השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר

לקוחות ממליצים

נגן וידאו
קאבר מחלבות גד
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

אי אפשר להתחיל לדבר על דוד וטין בע"מ

בלי לדבר על האיש שמאחורי הסוכנות המרשימה הזו – דוד וטין.

דוד חי את עולם הדיגיטל והשיווק יותר מ-20 שנה, כבר הצליח להטביע את חותמו עם לא מעט הישגים, החל מאפליקציה מצליחה והקמת סטארטאפים, גיוסי כספים, מהלכי שיווק פורצי דרך, ועד פרסים ותארים כמו פרס "אלבום הזהב לשיווק דיגיטלי" – 2Comma Club הבינלאומי (על הכנסה של מעל 1,000,000$ ממשפך אחד), הבחירה ל-1 ממומחי השיווק העולמיים בתכנית המנטורים של גוגל, הבחירה ל-10 משפיעני העתיד מטעם דה מרקר, ול- 30 המצליחנים עד גיל 30 של מאקו וסיקור רחב של הופעות מומחה בתוכניות הטלוויזיה השונות. בנוסף, לדוד יש מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

היתרון שדוד מביא עם הידע והניסיון הוא גם המעורבות שלו באסטרטגיה השיווקית שבונים בסוכנות לכל אחד מהעסקים שעובדים איתם! בנוסף לזה הרוח בחברה היא צעירה, תוססת, אפשר לומר שאפילו קצת משוגעת! יעידו על כך הלקוחות שמצאו את עצמם שוברים רהיטים, שופכים על עצמם פופקורן או מלכלכים את החולצה החגיגית שלהם בכמויות של קטשופ, הכל מול עדשת המצלמה, הכל בשביל הקמפיינים הממירים והרעיונות המטורפים שבאים אליהם מצוות דוד וטין.

דוד פיתח מודל עבודה ייחודי! הוא לא מוכר חבילות תלויות זמן, אלא מאפשר ללקוחות את השליטה האם להמשיך עם הסוכנות מידי חודש בחודשו, מה שמחייב את סוכנות להיות תמיד עם האצבע על הדופק, ולספק תוצאות במהירות! אחד הדברים שעושים את דוד וטין בע"מ לסוכנות שיווק יוצאת דופן היא ההבנה שהצלחה של הלקוח היא בעצם ההצלחה שלהם, וכדי שהשיווק יצליח, חובה לדאוג גם לצד של המכירות.

עסקים שהגיעו "רק" בשביל שיווק, מקבלים בנוסף ללידים גם הכוונה והדרכה בנושא מכירות, אסטרטגיית מוצרים, תסריטי שיחה, ייעוץ עסקי ועוד.

ההתנהלות המקצועית מאחורי הקלעים של הסוכנות מזכירה יותר חברת היי טק או קרן השקעות מאשר סוכנת שיווק. ההסתמכות על נתוני עבר, על סטטיסטיקות מתקדמות, על טרנדים ובכלל – על נתונים, מובילה את רוב ההחלטות מאחורי האסטרטגיה והקמפיינים.
הדבר מתאפשר בעיקר בזכות מאגר המידע העצום שמחזיקים בסוכנות אחרי עבודה עם אלפי לקוחות.

וכמובן שאחד הבונוסים המשמעותיים ביותר בעבודה עם דוד וטין בע"מ היא מערכת ניהול הלקוחות המתקדמת שדוד פיתח! מדובר במערכת המאפשרת לבעלי העסקים לקבל את הלידים במהירות ישירות לוואטסאפ כדי שיוכלו לסגור את הלידים כמה שיותר מהר.

כפי שנראה ב:

דוד וטין בדיגיטל

דוד וטין יזם שיווק ומשפיען רשת מהמובילים בישראל בתחום המדיה והדיגיטל עם מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

דוד נבחר לאחד מ10 משפיעני העתיד על פי דה מרקר, לאחד מ-30 מומחי השיווק העולמים של גוגל ו30 המצליחנים עד גיל 30 ע"פ מאקו, עם עשרות כתבות ברשת והטלויזיה ועם הפוסטים הכי וויראלי ב"סטטוסים מצייצים״ וברשת.