השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר

ציון 5 בדירוג ממליצים בגוגל ופייסבוק

בעולם כל כך דיגיטלי, שחי ברשת, מתנהל מכל מקום בכל זמן, קורס דיגיטלי הוא כלי מעולה עבור הלקוחות שלך וערוץ הכנסה מבטיח בשבילך.

בנייה והפקת קורס דיגיטלי, זה השלב הבא של העסק שלך.

מה זה בעצם בניית והפקת קורס דיגיטלי?

קורס דיגיטלי הוא תהליך לימודי בו הלקוחות שלכם לומדים חומר מקצועי, טכניקות ופעולות שימושיות כדי להשיג מטרה שאתם והעסק שלכם יכולים לקחת אותם אליה.

קורס דיגיטלי יכול להיות מוצר בפני עצמו, מוצר משלים, או אפילו מוצר חינמי שיחזק את הרפרטואר המקצועי שלכם ויגרום ללקוחות לרצות לעבוד איתכם או לרכוש מכם שירותים.

בניית והפקת קורס דיגיטלי בצורה מקצועית, חכמה וכזו שמשרתת את המטרה שלכם היא קריטית להצלחת התהליך. זה מתחיל באסטרטגיה, ממשיך בתכנון הקורס ומסתיים בצילום, עריכה והפקה וכמובן שיווק הקורס.

בניית והפקת קורס דיגיטלי יכולה לייצר לכם ערוץ רווח נוסף בהשקעה חד פעמית.

בניית והפקת קורס דיגיטלי עם דוד וטין בע"מ

יש אצלנו אקדמיה שלמה המבוססת על קורסים דיגיטליים, יש לנו ניסיון של מעל עשור בתחום והמון לקוחות מרוצים.

רוצה שיהיה לך קורס דיגיטלי? כדאי לפנות למי שחי את התחום.

לאיזה עסקים זה מתאים?

עסקים שיכולים לנצל את הידע שברשותם על מנת לייצר אפיק הכנסה נוסף.

מה צריך בשביל להתחיל?

פשוט לדבר איתנו. אנחנו נעזור לכם להבין אם הידע שיש לכם מתאים לקורס דיגיטלי

איזה תוצאות אנחנו מצפים לקבל?

קורס דיגיטלי מוכן ליציאה לאור שיוכל להיות אפיק הכנסה נוסף לאורך זמן ובמינימום השקעה שוטפת.

דוגמאות מהשטח – ככה נראית בניית והפקת קורס דיגיטלי

השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר

לקוחות ממליצים

נגן וידאו
קאבר מחלבות גד
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

אי אפשר להתחיל לדבר על דוד וטין בע"מ

בלי לדבר על האיש שמאחורי הסוכנות המרשימה הזו – דוד וטין.

דוד חי את עולם הדיגיטל והשיווק יותר מ-20 שנה, כבר הצליח להטביע את חותמו עם לא מעט הישגים, החל מאפליקציה מצליחה והקמת סטארטאפים, גיוסי כספים, מהלכי שיווק פורצי דרך, ועד פרסים ותארים כמו פרס "אלבום הזהב לשיווק דיגיטלי" – 2Comma Club הבינלאומי (על הכנסה של מעל 1,000,000$ ממשפך אחד), הבחירה ל-1 ממומחי השיווק העולמיים בתכנית המנטורים של גוגל, הבחירה ל-10 משפיעני העתיד מטעם דה מרקר, ול- 30 המצליחנים עד גיל 30 של מאקו וסיקור רחב של הופעות מומחה בתוכניות הטלוויזיה השונות. בנוסף, לדוד יש מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

היתרון שדוד מביא עם הידע והניסיון הוא גם המעורבות שלו באסטרטגיה השיווקית שבונים בסוכנות לכל אחד מהעסקים שעובדים איתם! בנוסף לזה הרוח בחברה היא צעירה, תוססת, אפשר לומר שאפילו קצת משוגעת! יעידו על כך הלקוחות שמצאו את עצמם שוברים רהיטים, שופכים על עצמם פופקורן או מלכלכים את החולצה החגיגית שלהם בכמויות של קטשופ, הכל מול עדשת המצלמה, הכל בשביל הקמפיינים הממירים והרעיונות המטורפים שבאים אליהם מצוות דוד וטין.

דוד פיתח מודל עבודה ייחודי! הוא לא מוכר חבילות תלויות זמן, אלא מאפשר ללקוחות את השליטה האם להמשיך עם הסוכנות מידי חודש בחודשו, מה שמחייב את סוכנות להיות תמיד עם האצבע על הדופק, ולספק תוצאות במהירות! אחד הדברים שעושים את דוד וטין בע"מ לסוכנות שיווק יוצאת דופן היא ההבנה שהצלחה של הלקוח היא בעצם ההצלחה שלהם, וכדי שהשיווק יצליח, חובה לדאוג גם לצד של המכירות.

עסקים שהגיעו "רק" בשביל שיווק, מקבלים בנוסף ללידים גם הכוונה והדרכה בנושא מכירות, אסטרטגיית מוצרים, תסריטי שיחה, ייעוץ עסקי ועוד.

ההתנהלות המקצועית מאחורי הקלעים של הסוכנות מזכירה יותר חברת היי טק או קרן השקעות מאשר סוכנת שיווק. ההסתמכות על נתוני עבר, על סטטיסטיקות מתקדמות, על טרנדים ובכלל – על נתונים, מובילה את רוב ההחלטות מאחורי האסטרטגיה והקמפיינים.
הדבר מתאפשר בעיקר בזכות מאגר המידע העצום שמחזיקים בסוכנות אחרי עבודה עם אלפי לקוחות.

וכמובן שאחד הבונוסים המשמעותיים ביותר בעבודה עם דוד וטין בע"מ היא מערכת ניהול הלקוחות המתקדמת שדוד פיתח! מדובר במערכת המאפשרת לבעלי העסקים לקבל את הלידים במהירות ישירות לוואטסאפ כדי שיוכלו לסגור את הלידים כמה שיותר מהר.

כפי שנראה ב:

דוד וטין בדיגיטל

דוד וטין יזם שיווק ומשפיען רשת מהמובילים בישראל בתחום המדיה והדיגיטל עם מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

דוד נבחר לאחד מ10 משפיעני העתיד על פי דה מרקר, לאחד מ-30 מומחי השיווק העולמים של גוגל ו30 המצליחנים עד גיל 30 ע"פ מאקו, עם עשרות כתבות ברשת והטלויזיה ועם הפוסטים הכי וויראלי ב"סטטוסים מצייצים״ וברשת.