השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר

ציון 5 בדירוג ממליצים בגוגל ופייסבוק

אנשי שיווק טובים הם תמיד מצרך מבוקש. כנותני שירות חיצוניים, פרילנסרים, בעלי סוכנויות או שכירים בחברה.

תכנית הכשרת סוכני שיווק בדיגיטל היא קורס הדגל שלנו שמכשיר את אנשי השיווק הטובים ביותר.

מה זה בעצם תוכנית הכשרת סוכני שיווק בדיגיטל?

תוכנית הכשרת סוכני שיווק בדיגיטל היא תוכנית שמכשירה אנשי שיווק לכל צורך, פרילנסרים או שכירים, בעלי סוכנויות שיווק או עובדים בסוכנויות שיווק, עצמאים או עובדים כאנשי שיווק בחברות במשק. האם אנחנו יורים לעצמנו ברגל? ממש לא.

לכולם יש צורך באנשי שיווק טובים, גם לנו, והשוק כל כך צמא להם שתמיד יש מספיק עבודה לכולם. קורס פרסום באינטרנט מבית דוד וטין זוהי התוכנית המובילה בישראל להכשרת אנשי שיווק, והבוגרים שלה נמצאים גם אצלנו, גם בשלל תפקידים בחברות וסוכנויות וכמובן כפרילנסרים, יזמים ובעלי עסקים.

קורס פרסום באינטרנט - הכשרת סוכני שיווק עם דוד וטין בע"מ

אם אתם רוצים להיות אנשי שיווק שעובדים כמו סוכנות השיווק המובילה בישראל, אז כדאי לקבל את ההכשרה של קורס שיווק דיגיטלי מסוכנות השיווק המובילה בישראל.

למי זה מתאים?

לכל מי שבוחר לא ללכת במסלול המיושן של לימודים אקדמיים אל תוך מקצוע שאולי ימאס עליכם עוד שנתיים, ורוצה לבחור בתחום ענק, שיש בו המון כיוונים להתפתח, גם מבחינה עסקית, וגם מבחינה מקצועית.

מה צריך בשביל להתחיל?

הבנה בסיסית ביותר במחשבים וברשתות חברתיות, יכולת למידה עצמית ורצון בלתי מתפשר להצליח.

איזה תוצאות אנחנו מצפים לקבל?

אחרי קורס שיווק דיגיטלי מבית דוד וטין, תוך חודשים ספורים תוכלו להקים עסק, להתקבל לעבודה, לפתוח סוכנות או להציע שירותים בנוסף על העיסוק הנוכחי, ומשם, השמיים הם הגבול.

דוגמאות מהשטח – ככה נראית תוכנית הכשרת סוכני שיווק בדיגיטל

השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר

לקוחות ממליצים

נגן וידאו
קאבר מחלבות גד
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

אי אפשר להתחיל לדבר על דוד וטין בע"מ

בלי לדבר על האיש שמאחורי הסוכנות המרשימה הזו – דוד וטין.

דוד חי את עולם הדיגיטל והשיווק יותר מ-20 שנה, כבר הצליח להטביע את חותמו עם לא מעט הישגים, החל מאפליקציה מצליחה והקמת סטארטאפים, גיוסי כספים, מהלכי שיווק פורצי דרך, ועד פרסים ותארים כמו פרס "אלבום הזהב לשיווק דיגיטלי" – 2Comma Club הבינלאומי (על הכנסה של מעל 1,000,000$ ממשפך אחד), הבחירה ל-1 ממומחי השיווק העולמיים בתכנית המנטורים של גוגל, הבחירה ל-10 משפיעני העתיד מטעם דה מרקר, ול- 30 המצליחנים עד גיל 30 של מאקו וסיקור רחב של הופעות מומחה בתוכניות הטלוויזיה השונות. בנוסף, לדוד יש מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

היתרון שדוד מביא עם הידע והניסיון הוא גם המעורבות שלו באסטרטגיה השיווקית שבונים בסוכנות לכל אחד מהעסקים שעובדים איתם! בנוסף לזה הרוח בחברה היא צעירה, תוססת, אפשר לומר שאפילו קצת משוגעת! יעידו על כך הלקוחות שמצאו את עצמם שוברים רהיטים, שופכים על עצמם פופקורן או מלכלכים את החולצה החגיגית שלהם בכמויות של קטשופ, הכל מול עדשת המצלמה, הכל בשביל הקמפיינים הממירים והרעיונות המטורפים שבאים אליהם מצוות דוד וטין.

דוד פיתח מודל עבודה ייחודי! הוא לא מוכר חבילות תלויות זמן, אלא מאפשר ללקוחות את השליטה האם להמשיך עם הסוכנות מידי חודש בחודשו, מה שמחייב את סוכנות להיות תמיד עם האצבע על הדופק, ולספק תוצאות במהירות! אחד הדברים שעושים את דוד וטין בע"מ לסוכנות שיווק יוצאת דופן היא ההבנה שהצלחה של הלקוח היא בעצם ההצלחה שלהם, וכדי שהשיווק יצליח, חובה לדאוג גם לצד של המכירות.

עסקים שהגיעו "רק" בשביל שיווק, מקבלים בנוסף ללידים גם הכוונה והדרכה בנושא מכירות, אסטרטגיית מוצרים, תסריטי שיחה, ייעוץ עסקי ועוד.

ההתנהלות המקצועית מאחורי הקלעים של הסוכנות מזכירה יותר חברת היי טק או קרן השקעות מאשר סוכנת שיווק. ההסתמכות על נתוני עבר, על סטטיסטיקות מתקדמות, על טרנדים ובכלל – על נתונים, מובילה את רוב ההחלטות מאחורי האסטרטגיה והקמפיינים.
הדבר מתאפשר בעיקר בזכות מאגר המידע העצום שמחזיקים בסוכנות אחרי עבודה עם אלפי לקוחות.

וכמובן שאחד הבונוסים המשמעותיים ביותר בעבודה עם דוד וטין בע"מ היא מערכת ניהול הלקוחות המתקדמת שדוד פיתח! מדובר במערכת המאפשרת לבעלי העסקים לקבל את הלידים במהירות ישירות לוואטסאפ כדי שיוכלו לסגור את הלידים כמה שיותר מהר.

כפי שנראה ב:

דוד וטין בדיגיטל

דוד וטין יזם שיווק ומשפיען רשת מהמובילים בישראל בתחום המדיה והדיגיטל עם מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

דוד נבחר לאחד מ10 משפיעני העתיד על פי דה מרקר, לאחד מ-30 מומחי השיווק העולמים של גוגל ו30 המצליחנים עד גיל 30 ע"פ מאקו, עם עשרות כתבות ברשת והטלויזיה ועם הפוסטים הכי וויראלי ב"סטטוסים מצייצים״ וברשת.