השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר

ציון 5 בדירוג ממליצים בגוגל ופייסבוק

עשרות שעות של תוכן איכותי, הכשרה של אלפי משווקים דיגיטליים והנחיה צמודה של אחד מאנשי השיווק הבולטים בארץ (וזה לא רק אנחנו אמרנו) – המכללה למקצועות העתיד הוא המקום הטוב ביותר ללמוד בו דיגיטל.

מה זה בעצם המכללה למקצועות העתיד?

העולם שלנו משתנה, מקצועות חדשים צצים והישנים נעלמים, והכסף, בזה אין ספק – נמצא ברשת. בתי הספר, החינוך המסורתי ואפילו המוסדות להשכלה גבוהה לא מדביקים את הקצב והדרישה בשוק עולה. אם הבנתם שאתם לא עושים את מה שאתם אוהבים, או שאתם לא יודעים מה אתם "רוצים לעשות כשתהיו גדולים", המכללה למקצועות העתיד מספקת לכם אפשרויות זמינות, עם ידע מקצועי פרקטי ומעודכן איתו תוכלו להשתלב כשכירים, עצמאים או להקים עסקים משלכם – מה שמתאים לכם.

המכללה למקצועות העתיד של דוד וטין בע"מ

אין ספק שאחד היתרונות הגדולים של המכללה למקצועות העתיד הוא המייסד שלה, מקור הידע, הפרזנטור המרכזי וגם מי שמלווה את ההכשרה מאד מקרוב כולל בפגישות עם התלמידים – דוד וטין. ההזדמנות ללמוד ישירות מאחד מאנשי השיווק המובילים בישראל (ע"פ מספר דירוגים שונים) היא הזדמנות שאסור לפספס.

למי זה מתאים?

לכל מי שבוחר לא ללכת במסלול המיושן של לימודים אקדמיים אל תוך מקצוע שאולי ימאס עליכם עוד שנתיים, ורוצה לבחור בתחום ענק, שיש בו המון כיוונים להתפתח, גם מבחינה עסקית, וגם מבחינה מקצועית.

מה צריך בשביל להתחיל?

הבנה בסיסית ביותר במחשבים וברשתות חברתיות, יכולת למידה עצמית ורצון בלתי מתפשר להצליח.

איזה תוצאות אנחנו מצפים לקבל?

תוך פחות משנה יהיה לך ביד מקצוע מכניס עם עסק שכבר רץ ומביא לקוחות ופוטנציאל לעקוף את משכורות ההייטק או להקים חברה משלך תוך זמן קצר.

הכירו את המכללה למקצועות העתיד! דלת הכניסה שלכם לעולם השיווק!

השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר

לקוחות ממליצים

נגן וידאו
קאבר מחלבות גד
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

אי אפשר להתחיל לדבר על דוד וטין בע"מ

בלי לדבר על האיש שמאחורי הסוכנות המרשימה הזו – דוד וטין.

דוד חי את עולם הדיגיטל והשיווק יותר מ-20 שנה, כבר הצליח להטביע את חותמו עם לא מעט הישגים, החל מאפליקציה מצליחה והקמת סטארטאפים, גיוסי כספים, מהלכי שיווק פורצי דרך, ועד פרסים ותארים כמו פרס "אלבום הזהב לשיווק דיגיטלי" – 2Comma Club הבינלאומי (על הכנסה של מעל 1,000,000$ ממשפך אחד), הבחירה ל-1 ממומחי השיווק העולמיים בתכנית המנטורים של גוגל, הבחירה ל-10 משפיעני העתיד מטעם דה מרקר, ול- 30 המצליחנים עד גיל 30 של מאקו וסיקור רחב של הופעות מומחה בתוכניות הטלוויזיה השונות. בנוסף, לדוד יש מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

היתרון שדוד מביא עם הידע והניסיון הוא גם המעורבות שלו באסטרטגיה השיווקית שבונים בסוכנות לכל אחד מהעסקים שעובדים איתם! בנוסף לזה הרוח בחברה היא צעירה, תוססת, אפשר לומר שאפילו קצת משוגעת! יעידו על כך הלקוחות שמצאו את עצמם שוברים רהיטים, שופכים על עצמם פופקורן או מלכלכים את החולצה החגיגית שלהם בכמויות של קטשופ, הכל מול עדשת המצלמה, הכל בשביל הקמפיינים הממירים והרעיונות המטורפים שבאים אליהם מצוות דוד וטין.

דוד פיתח מודל עבודה ייחודי! הוא לא מוכר חבילות תלויות זמן, אלא מאפשר ללקוחות את השליטה האם להמשיך עם הסוכנות מידי חודש בחודשו, מה שמחייב את סוכנות להיות תמיד עם האצבע על הדופק, ולספק תוצאות במהירות! אחד הדברים שעושים את דוד וטין בע"מ לסוכנות שיווק יוצאת דופן היא ההבנה שהצלחה של הלקוח היא בעצם ההצלחה שלהם, וכדי שהשיווק יצליח, חובה לדאוג גם לצד של המכירות.

עסקים שהגיעו "רק" בשביל שיווק, מקבלים בנוסף ללידים גם הכוונה והדרכה בנושא מכירות, אסטרטגיית מוצרים, תסריטי שיחה, ייעוץ עסקי ועוד.

ההתנהלות המקצועית מאחורי הקלעים של הסוכנות מזכירה יותר חברת היי טק או קרן השקעות מאשר סוכנת שיווק. ההסתמכות על נתוני עבר, על סטטיסטיקות מתקדמות, על טרנדים ובכלל – על נתונים, מובילה את רוב ההחלטות מאחורי האסטרטגיה והקמפיינים.
הדבר מתאפשר בעיקר בזכות מאגר המידע העצום שמחזיקים בסוכנות אחרי עבודה עם אלפי לקוחות.

וכמובן שאחד הבונוסים המשמעותיים ביותר בעבודה עם דוד וטין בע"מ היא מערכת ניהול הלקוחות המתקדמת שדוד פיתח! מדובר במערכת המאפשרת לבעלי העסקים לקבל את הלידים במהירות ישירות לוואטסאפ כדי שיוכלו לסגור את הלידים כמה שיותר מהר.

כפי שנראה ב:

דוד וטין בדיגיטל

דוד וטין יזם שיווק ומשפיען רשת מהמובילים בישראל בתחום המדיה והדיגיטל עם מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

דוד נבחר לאחד מ10 משפיעני העתיד על פי דה מרקר, לאחד מ-30 מומחי השיווק העולמים של גוגל ו30 המצליחנים עד גיל 30 ע"פ מאקו, עם עשרות כתבות ברשת והטלויזיה ועם הפוסטים הכי וויראלי ב"סטטוסים מצייצים״ וברשת.