השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר

ציון 5 בדירוג ממליצים בגוגל ופייסבוק

היום, מערכות רבות מציעות אוטומציות בסיסיות, החל מתזמון סדרת מסרים במערכות הדיוור ועד שליחת הודעה אוטומטית ברשתות החברתיות. אבל מה עושים כשצריך אוטומציה מתקדמת? פונים לדוד וטין בע"מ!

מה זה בעצם אוטומציות מתקדמות?

כשמציגים לבעלי עסקים את אפשרות האוטומציה, פעמים רבות המכשול העיקרי הוא… הדמיון שלהם! להבין כמה רחוק אפשר ללכת ומה אפשר לעשות. למשל, תחשבו שתהיה מערכת שעוקבת אחרי הליד מהכניסה למערכת, דרך סדרות המסרים ושיחות המכירה, או הקנייה באתר, ומוציאה לכם דו"ח חודשי, שבו אתם מקבלים תמונת מצב, לא רק על ערוץ השיווק הרווחי ביותר, אלא גם כמה שיחות מכירה צריך לעשות עם אנשים מעל גיל 55 לעומת אלה בגילאי 30-40.

האם המתעניינים מהרצליה קונים יותר או פחות מאלה שגרים בבאר שבע ומי מאנשי המכירות שלכם עושה את השיחה הכי קצרה ובכל זאת מצליח למכור. עכשיו חכו – זה הכל קורה באופן אוטומטי בלי שמחלקה שלמה של מתכנתים וסטטיסטיקאים צריכים לעבוד על זה.

זו דוגמה לאוטומציות מתקדמות בתחום האנליטיקה וניתוח הנתונים, אבל כמו שאמרנו, רק צריך לדמיין, כי אפשר לשלב אוטומציות מתקדמות בתחומים רבים נוספים.

אוטומציות מתקדמות עם דוד וטין בע"מ

עם עבר והווה מוצלח בתחום האפליקציות והסטארטאפ, דוד וטין הוא האיש לך לאוטומציות מתקדמות. בצוות שלנו נמצאים אנשי המקצוע המובילים בתחום האוטומציה.

לאיזה עסקים זה מתאים?

לבעלי עסקים שרוצים לשפר ביצועים בכל תחום בעסק ולא מפחדים לחלום.

מה צריך בשביל להתחיל?

רק לפנות אלינו. האוטומציות משתלבות עם מערכות קיימות, ומה שחסר – נשלים.

איזה תוצאות אנחנו מצפים לקבל?

השמיים הם הגבול.

דוגמאות מהשטח – ככה נראות אוטומציות מתקדמות

השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר

לקוחות ממליצים

נגן וידאו
קאבר מחלבות גד
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

אי אפשר להתחיל לדבר על דוד וטין בע"מ

בלי לדבר על האיש שמאחורי הסוכנות המרשימה הזו – דוד וטין.

דוד חי את עולם הדיגיטל והשיווק יותר מ-20 שנה, כבר הצליח להטביע את חותמו עם לא מעט הישגים, החל מאפליקציה מצליחה והקמת סטארטאפים, גיוסי כספים, מהלכי שיווק פורצי דרך, ועד פרסים ותארים כמו פרס "אלבום הזהב לשיווק דיגיטלי" – 2Comma Club הבינלאומי (על הכנסה של מעל 1,000,000$ ממשפך אחד), הבחירה ל-1 ממומחי השיווק העולמיים בתכנית המנטורים של גוגל, הבחירה ל-10 משפיעני העתיד מטעם דה מרקר, ול- 30 המצליחנים עד גיל 30 של מאקו וסיקור רחב של הופעות מומחה בתוכניות הטלוויזיה השונות. בנוסף, לדוד יש מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

היתרון שדוד מביא עם הידע והניסיון הוא גם המעורבות שלו באסטרטגיה השיווקית שבונים בסוכנות לכל אחד מהעסקים שעובדים איתם! בנוסף לזה הרוח בחברה היא צעירה, תוססת, אפשר לומר שאפילו קצת משוגעת! יעידו על כך הלקוחות שמצאו את עצמם שוברים רהיטים, שופכים על עצמם פופקורן או מלכלכים את החולצה החגיגית שלהם בכמויות של קטשופ, הכל מול עדשת המצלמה, הכל בשביל הקמפיינים הממירים והרעיונות המטורפים שבאים אליהם מצוות דוד וטין.

דוד פיתח מודל עבודה ייחודי! הוא לא מוכר חבילות תלויות זמן, אלא מאפשר ללקוחות את השליטה האם להמשיך עם הסוכנות מידי חודש בחודשו, מה שמחייב את סוכנות להיות תמיד עם האצבע על הדופק, ולספק תוצאות במהירות! אחד הדברים שעושים את דוד וטין בע"מ לסוכנות שיווק יוצאת דופן היא ההבנה שהצלחה של הלקוח היא בעצם ההצלחה שלהם, וכדי שהשיווק יצליח, חובה לדאוג גם לצד של המכירות.

עסקים שהגיעו "רק" בשביל שיווק, מקבלים בנוסף ללידים גם הכוונה והדרכה בנושא מכירות, אסטרטגיית מוצרים, תסריטי שיחה, ייעוץ עסקי ועוד.

ההתנהלות המקצועית מאחורי הקלעים של הסוכנות מזכירה יותר חברת היי טק או קרן השקעות מאשר סוכנת שיווק. ההסתמכות על נתוני עבר, על סטטיסטיקות מתקדמות, על טרנדים ובכלל – על נתונים, מובילה את רוב ההחלטות מאחורי האסטרטגיה והקמפיינים.
הדבר מתאפשר בעיקר בזכות מאגר המידע העצום שמחזיקים בסוכנות אחרי עבודה עם אלפי לקוחות.

וכמובן שאחד הבונוסים המשמעותיים ביותר בעבודה עם דוד וטין בע"מ היא מערכת ניהול הלקוחות המתקדמת שדוד פיתח! מדובר במערכת המאפשרת לבעלי העסקים לקבל את הלידים במהירות ישירות לוואטסאפ כדי שיוכלו לסגור את הלידים כמה שיותר מהר.

כפי שנראה ב:

דוד וטין בדיגיטל

דוד וטין יזם שיווק ומשפיען רשת מהמובילים בישראל בתחום המדיה והדיגיטל עם מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

דוד נבחר לאחד מ10 משפיעני העתיד על פי דה מרקר, לאחד מ-30 מומחי השיווק העולמים של גוגל ו30 המצליחנים עד גיל 30 ע"פ מאקו, עם עשרות כתבות ברשת והטלויזיה ועם הפוסטים הכי וויראלי ב"סטטוסים מצייצים״ וברשת.