השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר

ציון 5 בדירוג ממליצים בגוגל ופייסבוק

איפה עוד אפשר לקבל חשיפה אורגנית איכותית, בהשקעה מינימלית, לקהל מדויק ובלי שצריך לקדם את הפרופיל אפילו בשקל אחד? רק ב"פרופיל העסק שלי" בגוגל.

מה זה בעצם ״פרופיל העסק שלי״ בגוגל?

כולכם נתקלתם בו, גם אם לא ידעתם שזה מה שאתם רואים! איפה? בתוצאות החיפוש בגוגל.

כשמחפשים בגוגל מוצר, שירות או עסק, בנוסף לרשימת האתרים הרלוונטיים, נפתחת גם "כרטיסיית עסק" המציגה את כל הפרטים החשובים על עסק: כתובת, אתר אינטרנט, שעות פתיחה, שירותים, המלצות ועוד.

זהו "פרופיל העסק שלי" בגוגל, שנקרא בעבר "גוגל לעסק שלי". המאפשר לכם להציג את העסק שלכם לקהל רלוונטי בצורה ממוקדת, אורגנית וחינמית לחלוטין.

"פרופיל העסק שלי" בגוגל הוא כלי מדהים, והוא שונה בנוף השיווק הדיגיטלי כי הוא חינמי לחלוטין ומתבסס אך ורק על תנועה אורגנית. לכן – חשוב לבנות אותו נכון ולהשיג יתרון אצל המתחרים.

״פרופיל העסק שלי״ בגוגל עם דוד וטין בע"מ

דוד וטין היה חלק מנבחרת מצומצמת של 30 משווקים בלבד מרחבי העולם שקיבלו את תואר "מנטור מומחה עולמי של גוגל".

האפליקציה שפיתח נעשתה בשיתוף ישיר עם גוגל והושקה ב-80 מדינות ברחבי העולם.

עם כזו היכרות עם הפלטפורמה, אנחנו נדע לתת לכם יתרון על פני המתחרים.

לאיזה עסקים זה מתאים?

בעיקר עסקים שיש להם מיקום פיזי אבל לא רק.

מה צריך בשביל להתחיל?

שם לעסק ורצון שיראו אתכם יותר.

איזה תוצאות אנחנו מצפים לקבל?

תנועה אורגנית של מתעניינים שרואים אתכם יותר ויותר כאשר הם מחפשים משהו שקשור לתחום שלכם.

דוגמאות מהשטח – ככה נראה ״פרופיל העסק שלי״ בגוגל

השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר

לקוחות ממליצים

נגן וידאו
קאבר מחלבות גד
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

אי אפשר להתחיל לדבר על דוד וטין בע"מ

בלי לדבר על האיש שמאחורי הסוכנות המרשימה הזו – דוד וטין.

דוד חי את עולם הדיגיטל והשיווק יותר מ-20 שנה, כבר הצליח להטביע את חותמו עם לא מעט הישגים, החל מאפליקציה מצליחה והקמת סטארטאפים, גיוסי כספים, מהלכי שיווק פורצי דרך, ועד פרסים ותארים כמו פרס "אלבום הזהב לשיווק דיגיטלי" – 2Comma Club הבינלאומי (על הכנסה של מעל 1,000,000$ ממשפך אחד), הבחירה ל-1 ממומחי השיווק העולמיים בתכנית המנטורים של גוגל, הבחירה ל-10 משפיעני העתיד מטעם דה מרקר, ול- 30 המצליחנים עד גיל 30 של מאקו וסיקור רחב של הופעות מומחה בתוכניות הטלוויזיה השונות. בנוסף, לדוד יש מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

היתרון שדוד מביא עם הידע והניסיון הוא גם המעורבות שלו באסטרטגיה השיווקית שבונים בסוכנות לכל אחד מהעסקים שעובדים איתם! בנוסף לזה הרוח בחברה היא צעירה, תוססת, אפשר לומר שאפילו קצת משוגעת! יעידו על כך הלקוחות שמצאו את עצמם שוברים רהיטים, שופכים על עצמם פופקורן או מלכלכים את החולצה החגיגית שלהם בכמויות של קטשופ, הכל מול עדשת המצלמה, הכל בשביל הקמפיינים הממירים והרעיונות המטורפים שבאים אליהם מצוות דוד וטין.

דוד פיתח מודל עבודה ייחודי! הוא לא מוכר חבילות תלויות זמן, אלא מאפשר ללקוחות את השליטה האם להמשיך עם הסוכנות מידי חודש בחודשו, מה שמחייב את סוכנות להיות תמיד עם האצבע על הדופק, ולספק תוצאות במהירות! אחד הדברים שעושים את דוד וטין בע"מ לסוכנות שיווק יוצאת דופן היא ההבנה שהצלחה של הלקוח היא בעצם ההצלחה שלהם, וכדי שהשיווק יצליח, חובה לדאוג גם לצד של המכירות.

עסקים שהגיעו "רק" בשביל שיווק, מקבלים בנוסף ללידים גם הכוונה והדרכה בנושא מכירות, אסטרטגיית מוצרים, תסריטי שיחה, ייעוץ עסקי ועוד.

ההתנהלות המקצועית מאחורי הקלעים של הסוכנות מזכירה יותר חברת היי טק או קרן השקעות מאשר סוכנת שיווק. ההסתמכות על נתוני עבר, על סטטיסטיקות מתקדמות, על טרנדים ובכלל – על נתונים, מובילה את רוב ההחלטות מאחורי האסטרטגיה והקמפיינים.
הדבר מתאפשר בעיקר בזכות מאגר המידע העצום שמחזיקים בסוכנות אחרי עבודה עם אלפי לקוחות.

וכמובן שאחד הבונוסים המשמעותיים ביותר בעבודה עם דוד וטין בע"מ היא מערכת ניהול הלקוחות המתקדמת שדוד פיתח! מדובר במערכת המאפשרת לבעלי העסקים לקבל את הלידים במהירות ישירות לוואטסאפ כדי שיוכלו לסגור את הלידים כמה שיותר מהר.

כפי שנראה ב:

דוד וטין בדיגיטל

דוד וטין יזם שיווק ומשפיען רשת מהמובילים בישראל בתחום המדיה והדיגיטל עם מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

דוד נבחר לאחד מ10 משפיעני העתיד על פי דה מרקר, לאחד מ-30 מומחי השיווק העולמים של גוגל ו30 המצליחנים עד גיל 30 ע"פ מאקו, עם עשרות כתבות ברשת והטלויזיה ועם הפוסטים הכי וויראלי ב"סטטוסים מצייצים״ וברשת.