השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר

ציון 5 בדירוג ממליצים בגוגל ופייסבוק

אתם רוצים להכניס איש שיווק לעסק אבל לא בטוחים איך תדעו שהוא מספיק טוב? אתם אנשי שיווק שרוצים להיות טובים יותר?

ליווי סוכן שיווק של דוד וטין הוא הפתרון בשבילכם.

מה זה בעצם ליווי סוכן שיווק?

העסקת עובד חדש תמיד מלווה בחשש שמא הוא לא יעמוד בציפיות. במיוחד בציפיות המקצועיות. החשש הזה גובר כאשר מדובר בעובד מקצועי שאתם לא יכולים לחנוך ולתמוך בו בעצמכם כי זה לא המקצוע שלכם. למשל – איש השיווק שלכם. לכן, אם החלטתם לקחת איש שיווק inhouse תוכלו לתת לנו לעשות לו את הליווי והחניכה, אתם תהיו פנויים לנהל את העסק ותדעו שיש לכם ראש שקט עם תמיכה וחניכה ברמה הגבוהה ביותר עבור איש השיווק שלכם.

ומה קורה עם הפרילנסרים? להם לא מגיע להשתפר? בוודאי שמגיע, ניתן לקבל את הליווי לכל משווק שרוצה להשתפר, בין אם הוא חלק מחברה, עצמאי, או בעל החברה בעצמו.

ליווי סוכן שיווק עם דוד וטין בע"מ

אנחנו מלווים אנשי שיווק כל הזמן, אם אלו אנשי השיווק החדשים שאנחנו קולטים בחברה על בסיס שבועי, תלמידים במכללה למקצועות העתיד, או אנשי שיווק של חברות שונות שאנחנו עובדים איתן. נשמח ללוות גם את אנשי השיווק שלכם.

לאיזה עסקים זה מתאים?

עסקים שיש להם אנשי שיווק משלהם והם רוצים לוודא שהם עושים עבודה מצוינת וממשיכים להשתפר. או אנשי שיווק עצמאים שרוצים להיות יותר טובים.

מה צריך בשביל להתחיל?

ליצור איתנו קשר.

איזה תוצאות אנחנו מצפים לקבל?

עלייה בכל הפרמטרים של השיווק.

דוגמאות מהשטח – ככה נראה ליווי סוכן שיווק

השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר

לקוחות ממליצים

נגן וידאו
קאבר מחלבות גד
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

אי אפשר להתחיל לדבר על דוד וטין בע"מ

בלי לדבר על האיש שמאחורי הסוכנות המרשימה הזו – דוד וטין.

דוד חי את עולם הדיגיטל והשיווק יותר מ-20 שנה, כבר הצליח להטביע את חותמו עם לא מעט הישגים, החל מאפליקציה מצליחה והקמת סטארטאפים, גיוסי כספים, מהלכי שיווק פורצי דרך, ועד פרסים ותארים כמו פרס "אלבום הזהב לשיווק דיגיטלי" – 2Comma Club הבינלאומי (על הכנסה של מעל 1,000,000$ ממשפך אחד), הבחירה ל-1 ממומחי השיווק העולמיים בתכנית המנטורים של גוגל, הבחירה ל-10 משפיעני העתיד מטעם דה מרקר, ול- 30 המצליחנים עד גיל 30 של מאקו וסיקור רחב של הופעות מומחה בתוכניות הטלוויזיה השונות. בנוסף, לדוד יש מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

היתרון שדוד מביא עם הידע והניסיון הוא גם המעורבות שלו באסטרטגיה השיווקית שבונים בסוכנות לכל אחד מהעסקים שעובדים איתם! בנוסף לזה הרוח בחברה היא צעירה, תוססת, אפשר לומר שאפילו קצת משוגעת! יעידו על כך הלקוחות שמצאו את עצמם שוברים רהיטים, שופכים על עצמם פופקורן או מלכלכים את החולצה החגיגית שלהם בכמויות של קטשופ, הכל מול עדשת המצלמה, הכל בשביל הקמפיינים הממירים והרעיונות המטורפים שבאים אליהם מצוות דוד וטין.

דוד פיתח מודל עבודה ייחודי! הוא לא מוכר חבילות תלויות זמן, אלא מאפשר ללקוחות את השליטה האם להמשיך עם הסוכנות מידי חודש בחודשו, מה שמחייב את סוכנות להיות תמיד עם האצבע על הדופק, ולספק תוצאות במהירות! אחד הדברים שעושים את דוד וטין בע"מ לסוכנות שיווק יוצאת דופן היא ההבנה שהצלחה של הלקוח היא בעצם ההצלחה שלהם, וכדי שהשיווק יצליח, חובה לדאוג גם לצד של המכירות.

עסקים שהגיעו "רק" בשביל שיווק, מקבלים בנוסף ללידים גם הכוונה והדרכה בנושא מכירות, אסטרטגיית מוצרים, תסריטי שיחה, ייעוץ עסקי ועוד.

ההתנהלות המקצועית מאחורי הקלעים של הסוכנות מזכירה יותר חברת היי טק או קרן השקעות מאשר סוכנת שיווק. ההסתמכות על נתוני עבר, על סטטיסטיקות מתקדמות, על טרנדים ובכלל – על נתונים, מובילה את רוב ההחלטות מאחורי האסטרטגיה והקמפיינים.
הדבר מתאפשר בעיקר בזכות מאגר המידע העצום שמחזיקים בסוכנות אחרי עבודה עם אלפי לקוחות.

וכמובן שאחד הבונוסים המשמעותיים ביותר בעבודה עם דוד וטין בע"מ היא מערכת ניהול הלקוחות המתקדמת שדוד פיתח! מדובר במערכת המאפשרת לבעלי העסקים לקבל את הלידים במהירות ישירות לוואטסאפ כדי שיוכלו לסגור את הלידים כמה שיותר מהר.

כפי שנראה ב:

דוד וטין בדיגיטל

דוד וטין יזם שיווק ומשפיען רשת מהמובילים בישראל בתחום המדיה והדיגיטל עם מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

דוד נבחר לאחד מ10 משפיעני העתיד על פי דה מרקר, לאחד מ-30 מומחי השיווק העולמים של גוגל ו30 המצליחנים עד גיל 30 ע"פ מאקו, עם עשרות כתבות ברשת והטלויזיה ועם הפוסטים הכי וויראלי ב"סטטוסים מצייצים״ וברשת.