איך להשיג כתבות בטלוויזיה למוצר או לעסק שלכם

בנוף ההולך ומתפתח של קידום עסקי, הופעת המוצר או העסק שלכם באחת הכתבות בטלוויזיה יכול להיות משמעותי מאוד. החשיפה והאמינות הקשורים לסיקור בטלוויזיה יכולים להזניק את המיזם שלכם לאור הזרקורים. אבל איך מנווטים במבוך המדיה כדי להציג את הסיפור שלכם על המסך הקטן? בואו נחקור כמה שלבים מעשיים כיצד להבטיח פרסום בטלוויזיה אפקטיבי ויעיל עבור המוצר או העסק שלכם.

איך להשיג כתבות בטלוויזיה למוצר או לעסק שלכם – כל המידע!

צרו סיפור מרתק

כיום אין סוף כתבות מעניינות שמשודרות בטלוויזיה ומציגות אנשים מעניינים, סיפורים, מעשי גבורה, בתי עסק ועוד. 

לכן, המוצר או העסק שלכם זקוקים לנרטיב שמושך את הקהל. צרו סיפור משכנע סביב המותג שלכם – כזה שמדגיש את הייחודיות, ההשפעה או המסע שלו. הפכו אותו למרגש ומרתק, עם מסר ברור שמהדהד עם הצופים. סיפור שפורט על מיתרי הלב או מעורר סקרנות נוטה יותר למשוך את תשומת לבם של המפיקים.

מחקר וזיהוי נקודות מכירה רלוונטיות

לא כל ערוצי הטלוויזיה שווים מבחינת הרייטינג או מבחינת התאמה לקהל שלהם. לכן ישנה חשיבות לבחירת הערוץ המתאים שיפרסם את העסק או המוצר שלכם. בחנו את הדמוגרפיה של הקהל, את הטון של התוכנית ואת הנושאים שהיא מכסה בדרך כלל. התאמת ההצעה שלכם לערוץ הנכון ולתוכנית הנכונה צריכה להיות מותאמת למותג שלכם ולהגדיל את הסבירות לתפוס את הצופים.

בנו קשרים עם עיתונאים

קשרי תקשורת יכולים להיות כרטיס הזהב שלכם דרכו תוכלו להשיג כתבה בטלוויזיה. צרו קשרים עם עיתונאים וכתבים שמסקרים נושאים הקשורים לתעשייה שלכם. עקבו אחריהם במדיה החברתית, צרו קשר עם התוכן שלהם והשתתפו באירועים רלוונטיים בתעשייה שבהם אתם עלולים להצטלב. בניית קרבה יכולה להקל על הצגת הסיפור שלכם ולהגדיל את הסיכויים שישימו לב אליו.

פרסום במדיה החברתית 

כיום מפיקים רבים פונים אל המדיה החברתית כדי להשיג סיפורים מעניינים לתוכניות טלוויזיה. לכן אל תשכחו לפרסם את המוצר שלכם או העסק שלכם באמצעות סיפורים אישיים, תמונות ואפילו סרטונים. כמו כן זכרו תמיד לענות לשאלות הגולשים וליצור כמה שיותר מעורבות. ככל שתהיה לכם יותר חשיפה במדיה החברתית כך יעלה הסיכוי שיכינו עליכם כתבה גם בטלוויזיה.  כמובן שהדבר עובד לשני הכיוונים, לאחר שתופיעו בטלוויזיה במיוחד בשעת הפריים טיים כך יעלה הסיכוי שלכם להגדיל את כמות העוקבים שלכם במדיה החברתית. 

הכינו פורטפוליו מסקרן עבור העסק או המוצר שלכם

פורטפוליו מסקרן של העסק או המוצר שלכם הוא בעצם קורות החיים החזותיים של העסק שלכם. הוא כולל תמונות באיכות גבוהה, מידע תמציתי על המוצר או השירות שלכם, הישגים מרכזיים וכל מידע אחר רלוונטי. וודאו כי הפורטפוליו שלכם נגיש בקלות וניתן להגיע אליו בקלות אונליין.  פורטפוליו מושקע, נגיש ומלא בתוכן ומדיה ואינפורמטיבית יכול להיות כלי משכנע למשוך את תשומת הלב של מפיקי טלוויזיה.

פתחו בנאום תמציתי

מפיקי טלוויזיה הם אנשים עסוקים, אז המגרש שלכם צריך להיות תמציתי ולעניין. נסחו בבירור מדוע המוצר או העסק שלכם ראויים להופיע בטלוויזיה, הדגישו את הזוויות שהופכות אותו למעניין לקהל שלהם. התאימו את הנאום שלכם כך שיתאים לפורמט ולטון של התוכנית או הקטע הספציפי שאליו אתם ממקדים והציגו כיצד הסיפור שלכם מתיישר בצורה חלקה עם התוכן שלהם.

הצעה ויזואלית 

טלוויזיה היא מדיום ויזואלי. שקלו כיצד ניתן להציג את המוצר או העסק שלכם באופן חזותי שובה לב. זה עשוי להיות כרוך ביצירת ויזואליה מרתקת, אספקת מוצרים לדוגמה להדגמה מעשית, או מתן גישה לצילומים מאחורי הקלעים. ככל שהמגרש שלכם מושך יותר מבחינה ויזואלית, כך גדל הסיכוי שהוא ימשוך את עיניהם של מפיקי טלוויזיה.

בדקו תמיד היכן הדברים עומדים

אבטחת כתבה בטלוויזיה דורשת לעתים קרובות התמדה. לאחר שליחת ההצעה הראשונית שלכם, שלחו מייל מנומס או צרו קשר טלפונית עם המפיק כדי להבין היכן הדברים עומדים. היו מוכנים לספק מידע נוסף או להתייחס לכל שאלה שיש לו. תוך התמדה, שמרו על מקצועיות וכבדו את מגבלות הזמן שלו. מעקב מתוזמן היטב יכול להיות הדחיפה הדרושה כדי להעביר את הסיפור שלכם מתיבת הדואר הנכנס למסך הטלוויזיה.

לסיכום, הופעת המוצר או העסק שלכם בכתבה בטלוויזיה כרוכה בשילוב של סיפור אסטרטגי, הסברה ממוקדת ובניית מערכות יחסים. על ידי יצירת נרטיב משכנע, בניית קשרים עם עיתונאים, אתם יכולים להגדיל את הסיכויים שלכם להופיע בטלוויזיה. זכרו, המסע לסיקור בטלוויזיה הוא מסע לא פשוט עם המון אתגרים אז הישארו תמיד מעודכנים  והמשיכו לחדד את הגישה שלכם בזמן שאתם מנווטים בעולם המרגש של חשיפה תקשורתית.

מעוניינים להשיג כתבות בטלוויזיה למוצר או לעסק שלכם? פנו עוד היום לסוכנות דוד וטין ונשמח לבנות עבורכם אסטרטגיית שיווק מנצחת!

אהבתם? שתפו!

השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בדיגיטל עם תוצאות

אחד הנציגים התותחים שלנו יצור איתך קשר